اخبارسایت


جمعه 17 شهریور 1396 در گروه : آیا میدانید!  ،  بازدید : 150
برای جلوگیری از وارد شدن آسیب به پوست و مو باید مواد لازم مثل روی و آهن در رژیم های غذایی در نظر گرفته شود. رژیم غذایی غنی از سیلیس، کلسیم و آهن از ریزش مو جلوگیری می کند یا آن را کاهش می دهد. یکی از علت های خشکی پوست نداشتن رطوبت است. پوست بدن در اثر کاهش ترشح چربی توسط غدد پوستی خشک می شود که در این صورت نسبت به عوامل محیطی و بعضی مواد حساس می شود. پوست حالت سوختگی پیدا می کند که به دلیل نداشتن رطوبت کافی است.
ادامه ...
یکشنبه 12 شهریور 1396 در گروه : آیا میدانید!  ،  بازدید : 265
آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که همیشه احساس خستگی می کنند؟ شما تنها نیستید. خیلی از افراد این احساس را دارند و به این دلیل به پزشک مراجعه می کنند.
ادامه ...
پنج شنبه 9 شهریور 1396 در گروه : آرایش و زیبایی  ،  بازدید : 267
درمانگران طب رایج و طب سنتی در جهان دلایل مختلفی برای تیرگی دور چشم و حلقه‌های سیاه اطراف چشم سراغ دارند. برخی از آن‌ها خستگی، كار زیاد، تنظیم نبودن ساعت خواب و تغذیه نامناسب را دلیل بروز این مسئله می‌دانند و گروهی خون‌رسانی نامناسب به ناحیه چشم، استرس و ناراحتی‌های كلیوی را عامل بروز این تیرگی‌ها معرفی می‌كنند و متناسب با علت به‌وجود آمدن این تیرگی، نسخه‌هایی را جهت درمان ارائه می‌كنند.
ادامه ...
چهار شنبه 8 شهریور 1396 در گروه : آرایش و زیبایی  ،  بازدید : 212
ریزش موی زیاد و بی‌دلیل می‌تواند واقعاً ترسناک و نگران ‌کننده باشد. اما خوشبختانه معمولاً راهی برای برطرف کردن آن وجود دارد...
ادامه ...
دوشنبه 6 شهریور 1396 در گروه : آیا میدانید!  ،  بازدید : 208
ساختار ناخن بسیار با اهمیت است. سفیدی ریشه ناخن که به لانولا(lunula) و یا هلال ته ناخن معروف است مسئول حفاظت از رگ های خونی واقع در پنجمین لایه پوستی است.هلال سفید ناخن
ادامه ...
یکشنبه 5 شهریور 1396 در گروه : آیا میدانید!  ،  بازدید : 191
آب مایع حیات و خواص تاثیرگذار آن بر بدن، شما را شگفت زده خواهد کرد!
ادامه ...
چهار شنبه 1 شهریور 1396 در گروه : آیا میدانید!  ،  بازدید : 261
گیاه سانسوریا یا زبان مادر شوهر گیاه سانسوریا که به زبان مادر شوهر یا گیاه شمشیری معروف شده بسیار کم توقع و مقاوم است و در همه فصل ها سبز می ماند.
ادامه ...
یکشنبه 29 مرداد 1396 در گروه : آرایش و زیبایی  ،  بازدید : 257
مس برای سلامت کلی بدن بسیار ضروری است و فرآیند متابولیک طبیعی در ارتباط با اسیدهای آمینه و ویتامین‌ها را قادر می‌سازد. این ماده داخل بدن تولید نمی‌شود ، بنابراین باید از طریق منابع خارجی وارد بدن گردد. مس سومین ماده معدنی در بدن است و تقریبا توسط پروتئین پلاسمای خون با نام سرولوپلاسمین حمل می‌شود. برای اینکه از مزایای این ماده بیشترین استفاده را ببرید باید آن را در رژیم غذایی روزانه خود بگنجانید.
ادامه ...
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید